Stjenska vježba SO-a u Đardinu

Imotski špiljari polako se bude iz dugog zimskog sna zahvaljujući novim snagama u našem SO-u. Probudio ih je novi pročelnik Ante Škeva.

Organizirao je stjensku vježbu u kojoj će se zanoviti speleološka znanja starih članova i naučiti speleolološkim tehnikama novi mlađi članovi. Po oblačnom i prohladnom vremenu, na stijenama u Đardinu, opremljeno je nekoliko smjerova u kojima je vježbalo sedam članova našeg društva. Kao pravi poglavar, akciju je nadgledao naš Prisidnik u društvu svoje tajnice i nije skrivao zadovoljstvo zbog uspješno odrađene vježbe. Ova vježba je svojevrstan nagovještaj proljeća u jamama i mirnijih vjetova u našem speleološkom odsjeku.
S obzirom da se ozbiljno vježbalo nije bilo prilike za fotkanje osim ovih nekoliko slika s moba…