Čabulja 30.10.2011.

Kao i obično, svake nedjelje dio članova društva koji nisu angažirani u radu Opće planinarske škole odabere neki uspon na obližnje planine pa je tako naša starija četveročlana ekipa iskoristila odlično vrijeme za planinarenje i za svoj uspon odabrala Čabulju, tj. njezin najviši vrh Veliku Vlajinu.

Naši Ivica, Zoran, Kery i Lujo uputili su se od Čuljkove kuće praćeni njegovim kavkaskim ovčarima put Velike Vlajne i za dva sata bili na vrhu. Tura kao i druge obična, uspon i povratak s vrha uz obavezno marendavanje i fotkanje, ali ovaj put naš Ivica je na vrhu izgubio mobitel. Na nesreću to je primjetio tek na silazu u šumi iznad lokve. Da bi ga pronašli dvojica brzinaca Kery i Lujo ponovo se penju na vrh i pretražuju prostor na kojemu su boravili ali bez rezultata. Na žalost, upravo tada vrh nije bio pokriven GSM signalom pa su se vratili neobavljena posla. U svakom slučaju osim izgubljenog mobitela tura je prošla odlično. Molimo sve planinare koji čitaju ovaj članak i slučajno pronađu Ivičin mobitel neka nam se jave u društvo. Poštenom nalazniku unaprijed zahvaljujemo.

Slike s ture pogledajte ispod…

Slika_00010

Slika_00008