Konačno markirana staza

Jutrošnji dan u 7 sati nije puno obećavao da bi mogli danas završiti s markiranjem oko lokvičićkih jezera koje smo dogovorili jer u kafiću kod Alena na kolodvoru nije bilo nikoga.

Na sreću, ipak su se pomalo počeli okupljati sneni i nenaspavani mlađi članovi društva, a to je potrajalo skoro 45 minuta. Ali bolje i tako nego nikako. Na kraju nas se okupio iznenađujuće veliki broj 14 članova društva. Dogovor za polazak u 7 se pretvorio u 8 sati. Na brzinu smo se dogovorili na vidikovcu iznad Galipovca i podijelili u dvije grupe. Jedna kreće od “kraja” tj. s vidikovca pa prema selu Knezovići, a druga grupa odlazi u Mamiće i nastavlja od zadnje markacije poslije Mamića jezera i skretanja na stazu iznad njega. Malo po malo markiranja, malo čišćenja staze koja je već dobro prolistala i dvije grupe se sastaju u jezerinama ispod Knezovića sela, upravo negdje na sredini staze zadovoljni što je akcija markiranja uspila i završila već oko 3 sata poslijepodne.

GPS trag rute oko Lokvičićkih jezera možete skinuti Lokvicicka__jezera.gdb

Slike s ove današnje akcije pogledajte ispod…

2mynl1c

25znv36