Skup speleologa Hrvatske
Friday, 29 November 2013 16:02

I ove godine, točnije od 22. - 24. studenoga održan je tradicionalni Skup speleologa Hrvatske, a organizatori i domaćini Skupa bili su speleolozi iz Speleološkog društva Buje.

Skup je održan u Momjanu, slikovitom mjestu sjeverozapadne Istre. Na Skupu su sudjelovali i predstavljali SO našeg društva trojica imotskih speleologa Fedor, Kača i Brane. Svakako treba istaknuti da je naš speleološki odsjek  predstavio znanstveno - istraživačku ekspediciju Crveno jezero 2013. kroz predavanje i poster. Na najvećoj hrvatskoj speleološkoj manifestaciji ove je godine sudjelovalo više od dvije stotine speleologa i istraživača krša iz cijele Hrvatske i susjednih zemalja. Čestitke organizatoru, Speleološkom društvu Buje na odličnoj organizaciji.

Kako je bilo na Skupu speleologa Hrvatske, pogledajte u Braninom foto prilogu...